Δεν έδειξε έλεος η Βέροια

Παράσταση για έναν ρόλο ήταν το ματς της Βέροιας με τον Εθνικό Αστέρα.

Οι γηπεδούχοι πέτυχαν μια άνετη νίκη με 5-0 έχοντας απέναντί τους την ομάδα Νέων της Καισαριανιώτικης ομάδας που δεν κατάφερε να ανταποκριθεί στις ανάγκες της αναμέτρησης. Η Βέροια κυριάρχησε από το πρώτο λεπτό, έπαιξε τον αντίπαλο στο μισό γήπεδο και σημείωσε τρία γκολ στο πρώτο μέρος. Στην επανάληψη συνεχίστηκε η ίδια εικόνα με τη «Βασίλισσα του βορρά» να σημειώνει άλλα δυο τέρματα και να φτάνει στο 5-0.

ΒΕΡΟΙΑ: Καντιμοίρης, Γεωργιάδης (58' Αμαραντίδης), Σαμαράς, Μπουλούτ, Λαγκλέ, Ντιέ (46' Βεργώνης), Καλογέρης, Καλτσάς, Καλί, Μπαργκάν (58' Λαναρής), Κάντι.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ: Σαλαγιάννης, Δεσπολάρι (46' Γκούγκας), Μυρσινιάς, Χαροντάκης, Μητσέας, Μαρτίνος, Αδαμάκης, Τσιγάρας, Μπολάνο, Γιακούμπι, Ιγκλαντίν.

Πατήστε ΕΔΩ και δείτε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της αναμέτρησης.

Last modified onΤετάρτη, 28 Μάρτιος 2012 18:19