Σε ρυθμό Κυπέλλου
- Written by
- Published in Ατζέντα
- 0 comments
Οι ομάδες της Football League ρίχνονται από την Τετάρτη (24/10) στη μάχη του Κυπέλλου.
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Τετάρτη 24 Οκτωβρίου 2012
3. Οδυσσέας Κορδελιού – Δόξα Δράμας (14:30, Δημ. Στάδιο Κορδελιού).
4. Κασσιόπη - Αναγέννηση Γιαννιτσών (14:30, Γηπ. Θυναλείου Αχαράβης).
5. Προοδευτική – Ηρακλής (15:00, Δημ. Γυμν. Νίκαιας).
7. Αναγέννηση Καρδίτσας - Ηρακλής Ψαχνών (14:30, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας).
8. Χανιά – Φωκικός (14:30, Δημ. Περιβολίων).
9. Καλαμάτα – Θρασύβουλος (14:30, Δημ. Στάδιο Παραλίας).
10. Επισκοπή - Βύζας Μεγάρων (14:30, Δημ. Στάδιο Επισκοπής).
11. Παναιγιάλειος – Παναιτωλικός (15:30, Δημ. Στάδιο Αιγίου).
12. Εθνικός Αστέρας – ΑΕΛ Καλλονής (15:00, Δημ. Στάδιο Καισαριανής).
13. Τηλυκράτης – Καβάλα (14:30, Δημ. Στάδιο Πρέβεζας).
14. Πανηλειακός – Παναχαϊκή (18:00, Δημ.Πύργου).
15. Βατανιακός – Νίκη Βόλου (14:30 – Γηπ. Βατανιακού).
16. Ακ. Πλαταμώνα – Εργοτέλης (14:30 – Δημ. Αιγινίου Γ. Παραλυκίδης).
17. Εθν. Σιδηροκάστρου – Αν. Επανομής (13:30 – Δημ. Σιδηροκάστρου).
19. Δόξα Κρανούλας – Πιερικός (14:30, Γηπ. Κρανούλας).
20. Αστέρας Μαγούλας – Ολυμπιακός Βόλου (14:30, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας).
22. Φωστήρας – Ζάκυνθος (14:30, Δημ. Ταύρου).
Πέμπτη 25 Οκτωβρίου
1. Ρούβας – Εθνικός Γαζώρου (14:30, Δημ. Γεργέρης).
2. Αχαρναϊκός – ΑΕΛ (14:30, Δημ. Στάδιο Αχαρνών).
6. Κόρινθος – Απόλλων Σμύρνης (16:00, Γηπ. Συνοικισμού Κορίνθου).
18. Γλυφάδα – Πανσερραϊκός (15q30, Ολ. Εγκατ. Ελληνικού).
21. Απόλλων Καλαμαριάς – Καλλιθέα (18:15, Στάδιο Καλαμαριάς).
23. Τύρναβος – Οικονόμος Τσαριτσάνης (14:30, Δημ. Τυρνάβου).
2Η ΦΑΣΗ (ΜΟΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 30,31/10 & 01/11)
24. Νικητής 20 - Νικητής 12
25. Νικητής 18 - Νικητής 3
26. Νικητής 17 - Νικητής 23
27. Νικητής 9 - Νικητής 10
28. Νικητής 13 - Νικητής 11
29. Νικητής 4 - Νικητής 15
30. Νικητής 22 - Νικητής 8
3Η ΦΑΣΗ (1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 28,29/11 & 12,13/12 - 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19,20,22,23/12)
31. Πανθρακικός - Νικητής 29
32. Νικητής 28 - ΑΕΚ
33. Νικητής 1 - Skoda Ξάνθη
34. Νικητής 30 - Πανιώνιος
35. Βέροια - Νικητής 27
36. Νικητής 26 - Κέρκυρα
37. ΠΑΣ Γιάννινα - Νικητής 25
38. Ολυμπιακός - Νικητής 14
39. Λεβαδειακός - Νικητής 19
40. Νικητής 16 - ΠΑΟΚ
41. Νικητής 24 - Ατρόμητος
42. ΟΦΗ - Νικητής 6
43. Νικητής 21 - Άρης
44. Πλατανιάς - Νικητής 7
45. Νικητής 2 - Αστέρας Τρίπολης
46. Παναθηναϊκός - Νικητής 5