Ισοπαλία (1-1) στη Νέα Σμύρνη

Ικανοποίησε ο Παναιγιάλειος στο δυνατό φιλικό με τον Πανιώνιο (1-1).

Η ομάδα του Αιγίου χάρη στην καλή απόδοση του δευτέρου ημιχρόνου έφυγε με την ισοπαλία (1-1) από το δυνατό φιλικό με τον Πανιώνιο που διεξήχθη το Σάββατο (10/08) στη Νέα Σμύρνη. Οι «κυανέρυθροι» πήραν το προβάδισμα στο σκορ με πλασέ του Κούρου μετά από σέντρα του Ντούνη στο 24'. Ο Παναιγιάλειος ισοφάρισε με γκολ του Ραχίμ στο 57'. Δοκάρι για τον Πανιώνιο είχε σε εκτέλεση φάουλ ο Λάσνικ στο 65'.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ: Γιαννακόπουλος, Κούρντι, Κούρος, Αυλωνίτης, Λαμπρόπουλος, Μητρόπουλος, Ντούνης, Παναγιωτούδης, Μαρουκάκης, Μενδρινός, Κολοβός. Στο δεύτερο ημίχρονο έπαιξαν και οι: Πάνος, Λιόλιος, Λάσνικ, Παπαδόπουλος, Καλτσάς, Παντίδος, Κουλουχέρης.

ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ: Μπότος, Σανδραβέλης, Παπαχρήστος, Παπαδόπουλος, Ιωάννου, Ριζογιάννης, Γκοντζούλης, Μπούνας, Αλεξάντροβιτς, Λαζανάς, Φλίγκος. Επαιξαν και οι: Ανδρούτσος, Μαυρόπουλος, Αγγουρίδης, Διαμαντόπουλος, Ρεκλείτης, Σούλης, Ακπαρίδης, Ραχίμ, Μπαλτιμάς.

Last modified onΠέμπτη, 29 Αύγουστος 2013 02:27