Οι διαιτητές του Κυπέλλου
- Written by FL News
- Published in ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΡΙΑ
- 0 comments
Οι διαιτητές της 3ης αγωνιστικής του Κυπέλλου Ελλάδος ανακοινώθηκαν από την ΕΠΟ.
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 3ης αγωνιστικής του Κυπέλλου Ελλάδος που θα διεξαχθεί το τριήμερο 18-20 Δεκεμβρίου έχουν ως εξής:
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Τρίτη 18 Δεκεμβρίου
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (19:30, Καυτανζόγλειο Στάδιο)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)
ΒΟΗΘΟΙ: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας), Μπουξμπάουμ (Αν. Αττικής)
4η: Αντωνίου (Αν. Αττικής)
Τετάρτη 19 Δεκεμβρίου
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (17:15)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μανούχος (Αργολίδας)
ΒΟΗΘΟΙ: Κρετίμος (Δυτ. Αττικής), Τριανταφύλλου (Αρκαδίας)
4ος: Νεοφυτιάδης (Κορίνθου)
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Πέμπτη 20 Δεκεμβρίου
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΛΑΜΙΑ (15:00, Γήπεδο Φιλιππούπολης)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Σκουλάς (Θεσσαλίας)
ΒΟΗΘΟΙ: Δημόπουλος (Αν. Αττικής), Κουρομπύλια (Δυτ. Αττικής)
4ος: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)
ΒΟΛΟΣ - ΑΕΚ (15:00, Δημ. Νεάπολης)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
ΒΟΗΘΟΙ: Νατσιόπουλος, Νικολαΐδης (Μακεδονίας)
4ος: Αγγελάκης (Μακεδονίας)
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Τρίτη 18 Δεκεμβρίου
ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ (15:00, Δημ. Ιεράπετρας)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Λάμπρου (Ευβοίας)
ΒΟΗΘΟΙ: Κωνστάντιος (Ευβοίας) Σαμοΐλης (Αθηνών)
4ος: Κατοίκος (Αθηνών)
Τετάρτη 19 Δεκεμβρίου
ΑΟΧ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (15:30, Δημ. Περιβολίων)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
ΒΟΗΘΟΙ: Νικολακάκης, Παπαδάκης (Ηρακλείου)
4ος: Γκάμαρης (Αθηνών)
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Πέμπτη 20 Δεκεμβρίου
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΡΗΣ (17:15, Παγκρήτιο Στάδιο)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Σέζος (Κιλκίς)
ΒΟΗΘΟΙ: Δημόπουλος (Φλώρινας) - Σινιοράκης (Χανίων)
4ος: Τσαγκαράκης (Χανίων)
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ- ΠΑΟΚ (17:15, Δημ. Σπάτων)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ευαγγέλου (Αθηνών)
ΒΟΗΘΟΙ: Μπαλτάς, Μεϊντανάς (Αχαΐας)
4ος: Τσουκαλάς (Αθηνών)
5ος ΟΜΙΛΟΣ
Τετάρτη 19 Δεκεμβρίου
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (15:00, Γήπεδο ΑΟ Ξάνθης)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γρατσάνης (Τρικάλων)
ΒΟΗΘΟΙ: Κολοσιώνης, Καλαμπόκης (Αιτ/νιας)
4ος: Ματσούκας (Αιτ/νιας)
Πέμπτη 20 Δεκεμβρίου
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (19:30, Γήπεδο Αγυιάς)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Τζήλος (Λάρισας)
ΒΟΗΘΟΙ: Καρατζίκας (Αθηνών), Γκάγκας (Λάρισας)
4η: Τσιοφλίκη (Λάρισας)
6ος ΟΜΙΛΟΣ
Τρίτη 18 Δεκεμβρίου
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (17:15, Δημ. Σερρών)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Παπαπέτρου (Αθηνών)
ΒΟΗΘΟΙ: Απτόσογλου, Ακρίβος (Αθηνών)
4ος: Περάκης (Αθηνών)
Πέμπτη 20 Δεκεμβρίου
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Φωτιάς (Πέλλας)
ΒΟΗΘΟΙ: Κωνσταντίνου (Πρέβεζας - Λευκάδας), Παλαμίδας (Λακωνίας)
4ος: Γιουματζίδης (Πέλλας)
7ος ΟΜΙΛΟΣ
Τετάρτη 19 Δεκεμβρίου
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΟΦΗ (15:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Κομίνης (Θεσπρωτίας)
ΒΟΗΘΟΙ: Κούλα Χασάν (Ξάνθης), Μωϋσιάδης (Ηπείρου)
4ος: Μπαΐλης (Πρέβεζας - Λευκάδας)
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΞΑΝΘΗ (15:00, Πανθεσσαλικό Στάδιο)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Φωτιάδης (Καστοριάς)
ΒΟΗΘΟΙ: Ψαρρής (Ζακύνθου), Δημητριάδης (Καστοριάς)
4ος: Πανυτσίδης (Κοζάνης)
8ος ΟΜΙΛΟΣ
Τρίτη 18 Δεκεμβρίου
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (15:00, Γήπεδο Ν. Αλικαρνασσού)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)
ΒΟΗΘΟΙ: Πάτρας (Μακεδονίας), Χριστάκογλου (Χαλκιδικής)
4ος: Τεβεκέλης (Μεκεδονίας)
Τετάρτη 19 Δεκεμβρίου
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΑΕΛ (19:30, Γήπεδο Καλαμαριάς)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιώργος Βρέσκας (Πιερίας)
ΒΟΗΘΟΙ: Βασιλόπουλος (Έβρου), Χατζηνάκος (Δράμας)
4ος: Πουλικίδης (Δράμας)