Οι διαιτητές του Κυπέλλου
- Written by
- Published in ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΡΙΑ
- 0 comments
Η ΕΠΟ ανακοίνωσε τους διαιτητές και τους βοηθούς της 1ης φάσης του Κυπέλλου.
Αναλυτικά:
Τετάρτη 24 Οκτωβρίου 2012 (14:30)
3.Οδυσσέας Κορδελιού – Δόξα Δράμας (14:30, Δημ. Στάδιο Κορδελιού): Σελεμίδης (Πέλλας), Σίπκας, Μιχαλόγλου (Πέλλας.
4.Κασσιόπη - Αναγέννηση Γιαννιτσών (14:30, Γηπ. Θυναλείου Αχαράβης): Κατσικογιάννης (Ηπείρου), Γεωργάρας (Άρτας), Τίκας (Ηπείρου).
5.Προοδευτική – Ηρακλής (15:00, Δημ. Γυμν. Νίκαιας): Χατζής (Δυτ. Αττικής), Αργυρός (Αθηνών), Κασσαβέτης (Δυτ. Αττικής).
7.Αναγέννηση Καρδίτσας - Ηρακλής Ψαχνών (14:30, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας): Μπλούνας (Φθιώτιδας), Δουδούμης, Δόσκορης (Φθιώτιδας).
8.Χανιά – Φωκικός (14:30, Δημ. Περιβολίων): Φουκάκης (Ηρακλείου), Κουράκης, Τρουλινός (Ηρακλείου).
9.Καλαμάτα – Θρασύβουλος (14:30, Δημ. Στάδιο Παραλίας): Παναγιωτόπουλος (Αιτ/νίας), Ζυγούρης, Πυλαρινός (Αιτ/νίας).
10.Επισκοπή - Βύζας Μεγάρων (14:30, Δημ. Στάδιο Επισκοπής): Μουρτζάκης (Ηρακλείου), Νικολακάκης (Ηρακλείου), Μαρνέζος (Χανίων).
11.Παναιγιάλειος – Παναιτωλικός (14:30, Δημ. Στάδιο Αιγίου): Μπλάνας (Μεσσηνίας), Λάμιας, Σερεμέτης (Μεσσηνίας).
12.Εθνικός Αστέρας – ΑΕΛ Καλλονής (15:00, Δημ. Στάδιο Καισαριανής): Ανδρονικίδης (Πειραιά), Μπετσόγλου, Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας).
13.Τηλυκράτης – Καβάλα (14:30, Δημ. Στάδιο Πρέβεζας): Μπαλατσούκας (Ηπείρου), Πασχάλης, Καραλής (Ηπείρου).
14.Πανηλειακός – Παναχαϊκή (18:00, Δημ.Πύργου): Ρατσιάτος (Αργολίδας), Νενεκούμης, Καραγεώργος (Αργολίδας).
15.Βατανιακός – Νίκη Βόλου (14:30 – Γηπ. Βατανιακού): Μάστακας (Μακεδονίας), Πατσιάς, Περικλείδης (Μακεδονίας).
16.Ακ. Πλαταμώνα – Εργοτέλης (14:30 – Δημ. Αιγινίου Γ. Παραλυκίδης): Σημαιάκης (Χαλκιδικής), Κελάζογλου, Γούτας (Χαλκιδικής).
17.Εθν. Σιδηροκάστρου – Αν. Επανομής (13:30 – Δημ. Σιδηροκάστρου): Κιοτζένης (Καβάλας), Καραβασίλης, Λαζρής (Καβάλας).
19.Δόξα Κρανούλας – Πιερικός (14:30, Γηπ. Κρανούλας): Πουλημάς (Κέρκυρας), Στόικος (Κέρκυρας), Ρίγκος (Γρεβενών).
20.Αστέρας Μαγούλας – Ολυμπιακός Βόλου (14:30, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας): Σφακιανάκης (Αθηνών), Δόσης, Κουτσόγιαννος (Αθηνών).
22.Φωστήρας – Ζάκυνθος (14:30, Δημ. Ταύρου): Τσαμούρης (Πειραιά), Χαλβατζάκος, Γεωργακόπουλος (Πειραιά).
Πέμπτη 25 Οκτωβρίου
1.Ρούβας – Εθνικός Γαζώρου (14:30, Δημ. Γεργέρης): Μπινιχάκης (Λασιθίου), Βλάσσης (Λασιθίου), Κοκμότης (Ρεθύμνου).
2.Αχαρναϊκός – ΑΕΛ (14:30, Δημ. Στάδιο Αχαρνών): Παπαγεωργίου (Αθηνών), Νακόπουλος, Νικολαδός (Αθηνών).
6.Κόρινθος – Απόλλων Σμύρνης (16:00, Γηπ. Συνοικισμού Κορίνθου): Βρακάς (Εύβοιας), Λιανός (Βοιωτίας), Κουρέντας (Τρικάλων).
18.Γλυφάδα – Πανσερραϊκός (16:45, Ολ. Εγκατ. Ελληνικού): Κάμπαξης (Εύβοιας), Καμπούρης, Πασχαλίδης (Εύβοιας).
21.Απόλλων Καλαμαριάς – Καλλιθέα (18:30, Στάδιο Καλαμαριάς): Καραντώνης (Ημαθίας), Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας), Πολυμενίδης (Σερρών).
23.Τύρναβος – Οικονόμος Τσαριτσάνης (14:30, Δημ. Τυρνάβου): Παπαργυρίου (Πιερίας), Κύφος, Καραμπούλας (Πιερίας).