• COM_JOOMLEAGUE_RANKING_NOT_VALID_CRITERIA:

Έχασαν οι Νέοι του Τυρνάβου

Την ήττα με 2-1 γνώρισε η ομάδα Νέων του Τυρνάβου από την Αστραπή Νέας Πολιτείας.

Επηρεασμένοι από την κούραση λόγω των εντατικών προπονήσεων, οι Νέοι του Τυρνάβου δεν απέδωσαν τα αναμενόμενα στο τελευταίο φιλικό παιχνίδι με την Αστραπή Νέας Πολιτείας και γνώρισαν την ήττα με 2-1.

Το σκορ για τον Τύρναβο άνοιξε ο Βογιατζής, ενώ το 1-1 έγινε ένα λεπτό πριν οι ομάδες πάνε στα αποδυτήρια για το πρώτο ημίχρονο. Η εικόνα στην αρχή του δευτέρου ημιχρόνου ήταν η ίδια όπως στο τέλος του πρώτου, όπου η Αστραπή διαμόρφωσε το 2-1.

Στο πρώτο ημίχρονο αγωνίστηκαν οι Χαρισούλης, Μάτζαρης, Πανόπουλος, Μητσιογιάννης, Ανδρέου, Δάσσιος, Αλεξίου, Ντιντής, Βογιατζής, Χριστίδης και Χατζής. Στο δεύτερο έπαιξαν και οι Παναγιώτου, Γελαλής, Πρατσίλας, Τασιούλης, Λόλας, Πέρπερα, Μακρής, Ακρίβος και Τσεκούρας και ένας υπό δοκιμή ποδοσφαιριστής.

Last modified onΔευτέρα, 01 Σεπτέμβριος 2014 12:19