«Κατασκοπεία» Σπανού

Τον ΑΟ Χανιά παρακολούθησε τη Δευτέρα (02/11) ο προπονητής της Παναχαϊκής, Δημήτρης Σπανός.

Για μεγάλη χαμένη ευκαιρία αναρρίχησης κάνουν λόγο στην Παναχαϊκή έπειτα από το 0-0 με τη Ζάκυνθο. Οι Αχαιοί μετά το κακό πρόσωπο που έδειξαν στο πρώτο ημίχρονο, ανέβασαν ταχύτητα στην επανάληψη, αλλά έχασαν πολλές ευκαιρίες για να σημειώσουν την πρώτη εντός έδρας νίκη. Έτσι, η απόσταση από την 1η θέση είναι πλέον στους 8 πόντους και η κατάκτηση θετικού αποτελέσματος στα Χανιά είναι μονόδρομος.

Τη Δευτέρα (02/11) ο τεχνικός, Δημήτρης Σπανός μετέβη στην Αθήνα και παρακολούθησε τον προσεχή αντίπαλο, τον ΑΟΧ στον αγώνα με την Καλλιθέα. Ο ίδιος υπολογίζει πλέον στον Ρόκα, ενώ ο Πινδώνης την Τετάρτη (04/11) θα ξεκινήσει ασκήσεις με μπάλα, αλλά δεν αναμένεται να είναι διαθέσιμος για το ματς της 7ης αγωνιστικής.

Last modified onΔευτέρα, 02 Νοέμβριος 2015 17:45