• JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 70

«Χάσαμε την ευκαιρία»

Ο Λουτσιάνο Ντε Σόουζα τόνισε πως η Καλλονή έχασε την ευκαιρία να πάρει τη νίκη και οι παίκτες της Παναχαϊκής έδειξαν πως ήθελαν πολύ το ματς.

Παρότι η Καλλονή δεν είχε καλή απόδοση θα μπορούσε να πάρει τους βαθμούς της νίκης σύμφωνα με τον Λουτσιάνο Ντε Σόουζα.
«Κάναμε ένα μέτριο πρώτο ημίχρονο αλλά ευτυχήσαμε στο τέλος να βάλουμε γκολ και στο δεύτερο ημίχρονο είχαμε την ευκαιρία να το τελειώσουμε αλλά δεν το καταφέραμε.
Αν είχε γίνει το 0-2, νομίζω ότι τότε θα φεύγαμε με τη νίκη από την Πάτρα αλλά πλέον κοιτάζουμε το επόμενο παιχνίδι. Συγχαρητήρια στην Παναχαϊκή που μπήκε στα πλει-οφς ανόδου και οι παίκτες της έδειξαν ότι ήθελαν πολύ το σημερινό παιχνίδι και της εύχομαι καλή συνέχεια».