«Μπορούσαμε και παραπάνω»

Απόλυτα ικανοποιημένος από την απόδοση των ποδοσφαιριστών της Ζακύνθου ο Καλίντ Καραμά.

Στην απόδοση του δευτέρου ημιχρόνου στάθηκε ο τεχνικός της Ζακύνθου, Καλίντ Καραμά και δήλωσε μετά τη νίκη (1-0) σε βάρος του Ολυμπιακού Βόλου:

«Το σημαντικό για εμάς ήταν να πάρουμε το τρίποντο απέναντι σε μία πολύ καλή ομάδα. Το πρώτο ημίχρονο ήταν δύσκολο για εμάς, αλλά με τις αλλαγές που κάναμε φτάσαμε στη νίκη. Θα μπορούσαμε να σημειώσουμε κι άλλα τέρματα. Ευχαριστώ τους φιλάθλους μας και συγχαρητήρια στους ποδοσφαιριστές μου.

Ο Ολυμπιακός Βόλου ήταν καλύτερος στο πρώτο 45λεπτο, αλλά στο δεύτερο «ξεκλειδώσαμε» την άμυνά του. Ο Κρολ έκανε πολύ καλή δουλειά στο επιθετικό κομμάτι, ενώ βρήκαμε ισορροπία μεταξύ άμυνας και επίθεσης».

Last modified onΣάββατο, 03 Οκτώβριος 2015 18:40