• JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 64

Πλήρης και... κορυφή

Η Λαμία έδειξε απέναντι στον Πιερικό ότι έχει το απαιτούμενο βάθος στον πάγκο.

Το ρεπό του Ηρακλή εκμεταλλεύτηκε η Λαμία και σκαρφάλωσε στην κορυφή με τη νίκη (3-0) απέναντι στον Πιερικό. Η ομάδα της Φθιώτιδας κέρδισε το χειροκρότημα με την απόδοσή της, ενώ παράλληλα έδειξε ότι έχει το απαιτούμενο βάθος για να ανταπεξέλθει στο πρωτάθλημα.

Στην αναμέτρηση με την ομάδα της Κατερίνης πήραν για πρώτη φορά λεπτά συμμετοχής στο πρωτάθλημα οι Βαγγέλης Ντελέκος, Χρήστος Αρκούδας, Ανδρέας Μκρτσιάν, αλλά και ο γκολκίπερ, Θανάσης Γεωργίου που είχε να παίξει από το Κύπελλο. Έτσι, οι ποδοσφαιριστές που έχουν παίξει ως τώρα στη Football League έφτασαν τους 20, ενδεικτικό των λύσεων που έχει στα χέρια του ο Μπάμπης Τεννές.

Λεπτό συμμετοχής δεν έχουν χάσει στους πέντε αγώνες πρωταθλήματος μόλις τρεις ποδοσφαιριστές. Ο λόγος για τον Κώστα Τσαμούρη, τον Ανδρέα Βασιλόγιαννη και τον Λεάντρο.

Last modified onΔευτέρα, 10 Νοέμβριος 2014 14:57