Πλήρης για το απόλυτο
- Written by
- Published in Ζάκυνθος
- 0 comments
Κοσμοσυρροή αναμένεται το Σάββατο (25/10) στη Ζάκυνθο για το ματς με τον Αιγινιακό.
Η πορεία της ως τώρα την έχει χαρακτηρίσει ως την έκπληξη του πρωταθλήματος. Η Ζάκυνθος μετρά δύο διαδοχικές νίκες εκτός έδρας και το Σάββατο (25/10, 16:00) στο Δημοτικό Στάδιο θα αποκαλυφθεί μπροστά στο κοινό της για πρώτη φορά στη Football League. Αντίπαλος ο Αιγινιακός, ο οποίος είχε περάσει με τρίποντο πέρυσι και δεδομένος σύμμαχος ο κόσμος, που αναμένεται να δώσει δυναμικό «παρών».
Ο Ντάνι Ακίνο ολοκλήρωσε το απόγευμα της Παρασκευής (24/10) την προετοιμασία και αποστολή δεν ανακοίνωσε. Περιμένει όλους τους παίκτες στο γήπεδο, με το απουσιολόγιό του να είναι «λευκό».
Last modified onΣάββατο, 06 Δεκέμβριος 2014 16:29
Tagged under