• JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 64

«Δεν έχω παράπονο»

Ο Σάκης Θεοδοσιάδης περιμένει ακόμα καλύτερη την ομάδα του στη συνέχεια.

Το πρώτο επίσημο ματς της νέας χρονιάς συνδυάστηκε με εντός έδρας ισοπαλία (1-1) στο Κύπελλο απέναντι στον Εθνικό Γαζώρου. Η θεσσαλική ομάδα έπιασε πολύ καλή απόδοση στο πρώτο ημίχρονο, σημείωσε ένα γρήγορο γκολ, αλλά στο δεύτερο 45λεπτο οι Σερραίοι ήταν καλύτεροι και πήραν το αποτέλεσμα που ήθελαν. «Βάζουμε μία άνω τελεία και προχωράμε», δήλωσε ο τεχνικός Σάκης Θεοδοσιάδης στο flnews.gr και σημείωσε: «Δεν έχω παράπονο από την προσπάθεια των ποδοσφαιριστών μου. Η ομάδα είναι «φορτωμένη» αυτή την εποχή, αλλά μέρα με τη μέρα τα πόδια τους λύνονται. Μην ξεχνάμε πως είχαμε στην ενδεκάδα αρκετούς νέους. Ωστόσο, όσο περνούν οι μέρες θα αποκτούμε συνοχή».

Σε ό,τι αφορά στα αγωνιστικά προβλήματα, ο Οικονόμου αποχώρησε με ενοχλήσεις στον τετρακέφαλο και θα φανεί αν πρόκειται για τράβηγμα ή θλάση.

Last modified onΤετάρτη, 15 Οκτώβριος 2014 17:54