Σούλης: «Έπρεπε να νικήσουμε»

Στις χαμένες ευκαιρίες του πρώτου ημιχρόνου απέναντι στον Πανσερραϊκό στάθηκε ο τεχνικός της Δόξας Δράμας, Σούλης Παπαδόπουλος.

Στη συνέντευξη Τύπου μετά την ισοπαλία (1-1) με τον Πανσερραϊκό ο Παπαδόπουλος ανέφερε: «Το γκολ που δεχθήκαμε στη διάρκεια του πρώτου ημιχρόνου μας επηρέασε. Μπήκαμε καλύτερα στο ματς, είχαμε τον έλεγχο και είναι θετικό ότι καταφέραμε να ισοφαρίσουμε πριν τη λήξη του 45λεπτου.

Στο δεύτερο ημίχρονο έπρεπε να νικήσουμε με βάση την εμφάνισή μας και τις ευκαιρίες που δημιουργήσαμε. Θέλουμε τον κόσμο κοντά μας. Είναι μακρύς ο δρόμος στο πρωτάθλημα».

Ο αμυντικός μέσος, Λευτέρης Ιντζόγλου είπε: «Προερχόμασταν από άτυχα αποτελέσματα, μπήκαμε δυνατά, αλλά δεχθήκαμε γρήγορα το γκολ. Στο δεύτερο ημίχρονο κάναμε ευκαιρίες αλλά δε μπόρεσαμε να σκοράρουμε. Είμαστε στεναχωρημένοι, αλλά όχι απογοητευμένοι».

Last modified onΔευτέρα, 08 Οκτώβριος 2012 20:40