Ημερομηνία Αγώνα: Τετάρτη, 17 Φεβρουάριος 2021

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

Εκδηλώσεις

Χρόνος Συμβάν
90 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέσσερα τα λεπτά του επιπρόσθετου χρόνου στο ματς.
90 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τελικό σκορ. Διαγόρας - Ξάνθη 1-0.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΑΓΟΡΑ - Έξω Μπαστακός στη θέση του Κάκκο, μέσα και ο Μανωλάκης.
89Βγήκε Μιχάλης Μπαστακός (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Γιώργος Μανωλάκης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
89ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Κώστας Θυμιάνης
89Βγήκε Αλέξανδρος Σμυρλής (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Γιώργος Κάκκο (MΕΣΟΣ)
85COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Διαγόρας κρατά το προβάδισμα που έχει.
83COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Η Ξάνθη έχει ανέβει, ειδικά μετά την είσοδο του Ντίνα.
80Βγήκε Σάββας Σιατραβάνης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Γιάννης Μυστακίδης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
80COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΞΑΝΘΗ - Ο Μυστακίδης στη θέση του Σιατραβάνη.
79ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Σάββας Σιατραβάνης
75COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κεφαλιά του Έμπερτ, η μπάλα έξω.
75Βγήκε Ντοριβάλ ντας Νέβες Φεράζ Ζούνιορ (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Αλέξης Σελινιωτάκης (MΕΣΟΣ)
74COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΑΓΟΡΑ - Πέρασε ο Σελινιωτάκης στη θέση του Ντοριβάλ.
73COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ από τον Ντίνα, απομακρύνει ο Τσέλιος.
68Βγήκε Παναγιώτης Λινάρδος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Μιχάλης Αυγενικού (MΕΣΟΣ)
68COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΑΓΟΡΑ - Αυγενικού αντί Λινάρδου.
66Βγήκε Μάρκο Τεσίγια (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Θανάσης Ντίνας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
66Βγήκε Γιόρι Σχρόιγεν (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Ανδρέας Τάτος (MΕΣΟΣ)
66COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΞΑΝΘΗ - Τεσίγια και Σχρόγιεν έξω, Ντίνας και Τάτος μέσα.
62COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Απειλεί η Ξάνθη με σουτ του Θυμιάνη από το ύψος του πέναλτι
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Απειλεί ο Σχρόγερς, ο Τσέλιος μπλοκάρει.
58Βγήκε Ράντι Βόλτερς (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Αντώνης Καπνίδης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
58Βγήκε Θανάσης Παντελιάδης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Κέβιν Γκαρσία (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
57COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΞΑΝΘΗ - Μέσα Καπνίδης και Γκαρθία, έξω Παντελιάδης και Βόλτερς.
55COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ετοιμάζει αλλαγές ο Πόποβιτς.
48ΓΚΟΛΖόρντι Αλάεθ
48ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Ζόρντι Αλάεθ
48COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...O Διαγόρας ανοίγει το σκορ με τον Αλάεθ. Στην πρώτη επαφή με την μπάλα από κοντά με προβολή στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη δευτέρου μέρους.
46Βγήκε Μπραχίμα Κονέ (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Ζόρντι Αλάεθ (MΕΣΟΣ)
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Ντοριβάλ εκτελεί, η μπάλα έξω.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ημίχρονο στη Ρόδο. Διαγόρας - Ξάνθη 0-0.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΑΓΟΡΑ - Ο Αλάεθ στη θέση του Κονέ.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πάμε για το δεύτερο μέρος.
44ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Τάσος Παπάζογλου
38COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Γυριστό σουτ του Κονέ, η μπάλα άουτ.
36ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Πάτρικ Έμπερτ
34COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Η Ξάνθη νωθρή και νωχελική σε αμυντική στάση.
32COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα του Λινάρδου, δεν μπορεί να πιάσει την κεφαλιά ο Κονέ.
28COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δυνατό πλάγιο από τον Παντελιάδη, απομακρύνει ο Ρουγκάλας.
26COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Οι γηπεδούχοι συνεχίζουν να έχουν την κατοχή της μπάλας, αλλά στα μισά του ημιχρόνου έχουν να παρουσιάσουν μόνο το σουτ του Ντοριβάλ.
24ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Δημήτρης Σανδραβέλης
21COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ευκαιρία για τον Διαγόρα. Ο Ντοριβάλ κάνει το σουτ, ο Ίτσο απομακρύνει εντυπωσιακά.
14COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Η Ξάνθη προσπαθεί να ισορροπήσει το ματς.
11COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Φάουλ κάνει ο Βόλτερς.
08COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Διαγόρας έχει την υπεροχή σε αυτά τα πρώτα λεπτά, χωρίς όμως να έχει και κάποια σπουδαία φάση.
06COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Παπάζογλου δεν μπορεί να πάρει την κεφαλιά στην περιοχή.
04COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Διαγόρας έχει την πρωτοβουλία σε αυτά τα πρώτα λεπτά.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη του ματς.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Για τις 15.30 μετατέθηκε η έναρξη του αγώνα
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Τσουκαλάς (Αθήνας) Βοηθοί: Δ. Βεργέτης (Αργολίδας), Βιτσεντζάτος (Αν. Αττικής)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΙΑΓΟΡΑΣ (Σάκης Θεοδοσιάδης): Τσέλιος, Σανδραβέλης, Ρουγκάλας, Κωστούλας, Κοντοχρήστος, Αθανασίου, Ντοριβάλ, Λινάρδος, Κονέ, Σμυρλής, Μπαστακός.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Στον αγωνιστικό χώρο οι παίκτες των δύο ομάδων.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Όλα έτοιμα στη Ρόδο.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΞΑΝΘΗ (Τόνι Πόποβιτς): Ίτσο, T. Παπάζογλου, Βέρκερ, Σχρόιεν, Έμπερτ, Παντελιάδης, Σιατραβάνης, Τεσίγια, Στάθης, Βόλτερς, Θυμιάνης.