Αναφορά Αγώνα: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | Round 2 Play Off - Play Out | SUPER LEAGUE 2 2020-21

Χρόνος Συμβάν
90 4COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος του αγώνα.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεων.
87ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γιώργος Μύγας
86COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Νίλι, μπλόκαρε ο Κατσιμήτρος.
79Βγήκε Γιάννης Μπουτσάκης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Σωτήρης Κοκκίνης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
79ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Ιωάννης Κωστή
79COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Κοκκίνης αντί του Μπουτσάκη.
76COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Κωστή έκανε το σουτ, έπεσε και μπλόκαρε σταθερά ο Κατσιμήτρος.
75Βγήκε Μιγκέλ Μπιανκόνι (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Νέστορας Μυτίδης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
75Βγήκε Αλφρέδο Μεχία (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Χρήστος Τζιώρας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
75COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Τζιώρας αντί του Μεχία και ο Μυτίδης αντί του Μπιανκόνι.
74ΓΚΟΛΓιώργος Μανουσάκης
74ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙΓιώργος Μανουσάκης
74COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 0-1 για τον Εργοτέλη. Ο Μανουσάκης εκτέλεσε εύστοχα από την άσπρη βούλα.
73COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πέναλτι για τον Εργοτέλη. Ο Μπουτσάκης ανατράπηκε από τον Μαρίνο.
71COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Μπουρσέλη έξω από την περιοχή, η μπάλα πάνω από το δοκάρι.
69COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Αμπντουλαχί αντί του Τσέλιου.
69Βγήκε Ηλίας Τσέλιος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Αμπντουλσαμέντ Αμπντουλαχί (MΕΣΟΣ)
67ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γιώργος Νίκας
67COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Μπουρσέλης εκτέλεσε φάουλ αρκετά μέτρα έξω απ' την περιοχή, η μπάλα πέρασε απ' όλους και ο Στεγιάνοβιτς έδιωξε σε κόρνερ.
64COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Πολέτο έξω από την περιοχή, έπεσε και έδιωξε με το ένα χέρι ο Κατσιμήτρος.
63COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Πατρινός αντί του Κόνραντ και ο Κατσούρι αντί του Σερβιλάκη.
63Βγήκε Τάιρον Κόνραντ (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Θεμιστοκλής Πατρινός (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
63Βγήκε Γιώργος Σερβιλάκης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Ορέστης Κατσούρρι (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
63Βγήκε Εμανουέλ Κονέ (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Ιωάννης Κωστή (MΕΣΟΣ)
63COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Κωστή αντί του Κονέ.
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Μαρίνου έξω από την περιοχή, η μπάλα πάνω από το δοκάρι.
58COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δυνατό σουτ του Μπουτσάκη, ο Στεγιάνοβιτς απέκρουσε με δυσκολία.
56COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη ευκαιρία για τον Εργοτέλη. Ο Τσέλιος έκανε το σουτ από κοντά, η μπάλα πέρασε δίπλα από το αριστερό δοκάρι.
55COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Μαρίνος αντί του Συμελίδη.
55Βγήκε Παναγιώτης Συμελίδης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Γιώργος Μαρίνος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.
45 3COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.
45 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Ο Κατσιμήτρος νίκησε σε τετ α τετ τον Μεχία!
43ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Παναγιώτης Λιάγκας
43ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Χρήστος Μπάτζιος
40COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Μπιανκόνι βρέθηκε σε θέση βολής, απέναντι από τον Κατσιμήτρο, πλάσαρε μέσα από την περιοχή, έδιωξε σε κόρνερ ο Κατσιμήτρος.
38COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Κονέ έξω από την περιοχή, η μπάλα άουτ. Καλή προσπάθεια από τον Ιβοριανό.
37COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Απευθείας εκτέλεση κόρνερ του Πολέτο, η μπάλα πάνω από το δοκάρι.
29COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Όλα καλά με τον Ολλανδό.
28COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Κόνραντ έχει χτυπήσει και δέχεται τις πρώτες βοήθειες.
27COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Κόνραντ μέσα από την περιοχή και αριστερά, η μπάλα πέρασε άουτ.
21COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Νίκα μέσα από την περιοχή, έπεσε και μπλόκαρε ο Κατσιμήτρος.
20COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Συμπληρώθηκαν 20 λεπτά αγώνα. Παραμένει το 0-0.
16COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πιέζει για το γκολ ο Λεβαδειακός.
11COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μακρινό σουτ του Μύγα, η μπάλα κόντραρε. Στην εξέλιξη της φάσης ο Συμελίδης έκανε νέο σουτ, η μπάλα πέρασε αρκετά μέτρα άουτ.
10COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Το πρώτο δεκάλεπτο πέρασε χωρίς να έχει γίνει τελική.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το παιχνίδι.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αναπληρωματικοί Εργοτέλη: Τζελέπης, Σαρρής, Αμπντουλαχί, Κατσούρρι, Κοκκίνης, Κουατένγκ, Κωστανάσιος, Πατρινός, Ντουμάνης.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αναπληρωματικοί Λεβαδειακού: Μένκα, Τζημόπουλος, Θεοχάρης, Τσάπρας, Ενομό, Μαρίνος, Μυτίδης, Τζιώρας, Κωστή.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Παπαπέτρου (Αθήνας) Βοηθοί: Καρσιώτης (Κορινθίας), Παγουρτζής (Πειραιά)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (Τζιουζέπε Σανίνο): Στογιάνοβιτς, Μύγας, Λιάγκας, Καραχάλιος, Νίκας, Μεχία, Κονέ, Νίλι, Πολέτο, Συμελίδης, Μπιανκόνι.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ (Γιάννης Ταουσιάνης): Κατσιμήτρος, Σερβιλάκης, Μπάτζιος, Μαζουλουξής, Κόλα, Μπουρσέλης, Πέιος, Τσέλιος, Μπουτσάκης, Μανουσάκης, Κόνραντ.