Ματσούκας στο Καλαμάτα - Παναχαϊκή

Οι ορισμοί διαιτητών για τις αναμετρήσεις της 3ης αγωνιστικής της Super League 2.

Η ΚΕΔ ανακοίνωσε τους διαιτητές για την 3η αγωνιστική της Super League 2. Το ντέρμπι Καλαμάτα - Παναχαϊκή θα διευθύνει ο Ματσούκας (Αιτ/νίας), το ΑΕΛ - Νίκη Βόλου ο Λεωνίδας (Τρικάλων) και το Πανσερραϊκός - ΠΟΤ Ηρακλής ο Μελτζανίδης (Ημαθίας). Αναλυτικά:

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 19 Νοεμβρίου

Πανσερραϊκός – ΠΟΤ Ηρακλής (13:45 ΕΡΤ3, Σερρών)
Διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Χατζηνάκος, Ζήρδας (Δράμας)

ΑΕΛ – Νίκη Βόλου (15:00, Αλκαζάρ)
Διαιτητής: Λεωνίδας (Τρικάλων)
Βοηθοί: Μανασής (Τρικάλων), Τσεχεσίδης (Μακεδονίας)

Κυριακή 20 Νοεμβρίου

Απόλλων Πόντου – ΠΑΟΚ Β (15:00, Δημ. Στάδιο Πολυκάστρου) - ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ
Διαιτητής: Μπούμπας (Ηπείρου)
Βοηθοί: Τζιότζιος, Καραγιάννης (Θράκης)

Βέροια – Απόλλων Λάρισας (15:00, Δημ. Στάδιο Βέροιας)
Διαιτητής: Γιουματζίδης (Πέλλας)
Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Λιόντος (Ηπείρου)

Μακεδονικός – Θεσπρωτός (15:00, Μακεδονικού)
Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)
Βοηθοί: Μάνος, Παραφέστας (Λάρισας)

Δευτέρα 21 Νοεμβρίου

Παναθηναϊκός Β – Αλμωπός Αριδαίας (15:00, «Απ. Νικολαΐδης»)
Διαιτητής: Κουκουράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Μαυροκορδόπουλος (Αργολίδας), Ισακοβίδης (Λακωνίας)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Ηρακλής Λάρισας (15:00, Αλκαζάρ) - ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ
Διαιτητής: Καλατζής (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Νταβέλας, Παπαδοπούλου (Μακεδονίας)

Ρεπό: Διαγόρας Ρόδου

Β' ΟΜΙΛΟΣ

Παρασκευή 18 Νοεμβρίου

Καλαμάτα – Παναχαϊκή (15:15 ΕΡΤ3, Παραλίας)
Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτ/νίας)
Βοηθοί: Αραβίδης, Τσολακίδης (Αθήνας)

Σάββατο 19 Νοεμβρίου

ΠΑΟ Ρουφ - Κηφισιά (15.00, «Σπ. Γιαλαμπίδης»)
Διαιτητής: Ανδρικόπουλος (Κυκλάδων)
Βοηθοί: Φίλος (Βοιωτίας), Καλλής (Αν. Αττικής)

Κυριακή 20 Νοεμβρίου

Αιγάλεω – ΑΕΚ Β (15:00, «Στ. Μαυροθαλασσίτης»)
Διαιτητής: Τακίδης (Κιλκίς)
Βοηθοί: Τριαντάφυλλος, Σπηλιώτης (Κορινθίας)

Ηλιούπολη – Ηρόδοτος (15:00, Ηλιούπολης)
Διαιτητής: Κουκούλας (Λέσβου)
Βοηθοί: Ψύλλος (Λέσβου), Χλεμπογιάννης (Φωκίδας)

Επισκοπή – Χανιά (15:00, ΔΑΚ Γάλλου)
Διαιτητής: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Φραγκιαδάκης (Λασιθίου), Σγουράκης (Πειραιά)

Δευτέρα 21 Νοεμβρίου

Athens Kallithea – ΟΦ Ιεράπετρας (15:15 ΕΡΤ3, «Γρ. Λαμπράκης»)
Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)
Βοηθοί: Βιτσεντζάτος (Αν. Αττικής), Αρμακόλας (Κυκλάδων)

Απόλλων Σμύρνης - Ολυμπιακός Β - ΑΝΑΒΟΛΗ

Ρεπό: Προοδευτική

Last modified onΔευτέρα, 21 Νοέμβριος 2022 14:22

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.