Οι διαιτητές της 13ης στροφής

Οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες της 13ης αγωνιστικής της Super League 2.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Α' ΟΜΙΛΟΣ
Τετάρτη 12 Ιανουαρίου (15.00)

Αν. Καρδίτσας - Βέροια (Δημ. Καρδίτσας, ERTFLIX)
Διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Λιόντος (Ηπείρου), Μποζατζίδης (Μακεδονίας)
4ος: Βλάχος (Αν. Αττικής)

Πιερικός - Π.Ο.Τ. Ηρακλής (Α' ΔΑΚ Κατερίνης)
Διαιτητής: Ψυχούλας (Βοιωτίας)
Βοηθοί: Φίλος, Δελής (Βοιωτίας)
4ος: Νικολάου (Αθήνας)

Ξάνθη - Πανσερραϊκός (Ξάνθη Arena)
Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)
Βοηθοί: Καμπερίδης, Κουκούμης (Καβάλας)
4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

Θεσπρωτός - Ολυμπιακός Β (Δημ. Ηγουμενίτσας)
Διαιτητής: Καδδάς (Αχαΐας)
Βοηθοί: Κακαφώνης, Οικονόμου (Αχαΐας)
4ος: Μπούμπας (Ηπείρου)

Καβάλα - Απόλλων Λάρισας («Ανθή Καραγιάννη»)
Διαιτητής: Λεωνίδας (Τρικάλων)
Βοηθοί: Μανασής (Τρικάλων), Κουβαλάκης (Δράμας)
4ος: Πουλικίδης (Δράμας)

Αλμωπός Αριδαίας - ΑΕΛ (Δημ. Αριδαίας)
Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης)
Βοηθοί: Τζιότζιος (Θράκης), Σάββας (Σερρών)
4ος: Μέγας (Πιερίας)

Ολυμπιακός Βόλου - ΠΑΟΚ Β (Νεάπολης)
Διαιτητής: Ρηγόπουλος (Ηλείας)
Βοηθοί: Καραλής (Ηλείας), Φαλτάκας (Γρεβενών)
4ος: Τσαμούρης (Πειραιά)

Πέμπτη 13 Ιανουαρίου

Νίκη Βόλου - Τρίκαλα (Πανθεσσαλικό)
Διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Κοττορός (Δωδ/νήσου)
4ος: Τσιοφλίκη (Λάρισας)

Ρεπό: Απόλλων Πόντου

Β' ΟΜΙΛΟΣ
Τετάρτη 12 Ιανουαρίου (15.00)

Κηφισιά - Ρόδος («Μ. Κρητικόπουλος»)
Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Δασκαλάκης (Ηρακλείου), Φραγκιαδάκης (Λασιθίου)
4ος: Στάμος (Ηλείας)

ΑΕΚ Β - Λεβαδειακός («Στ. Μαυροθαλασσίτης», ΕΡΤ3)
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου)
4ος: Βρέσκας (Πιερίας)

Καλαμάτα - Ηρόδοτος (Δημ. Μεσσήνης)
Διαιτητής: Μπαΐλης (Πρέβεζας / Λευκάδας)
Βοηθοί: Δημόπουλος, Οικονόμου (Δυτ. Αττικής)
4ος: Αλάμπεης (Αθήνας)

Παναθηναϊκός Β - Αιγάλεω (Δημ. Ασπροπύργου)
Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης (Αθήνας)
Βοηθοί: Αραβίδης, Τσολακίδης (Αθήνας)
4ος: Μαχαίρας (Αθήνας)

Καραϊσκάκης Άρτας - Καλλιθέα (Δημ. Αγίων Αναργύρων)
Διαιτητής: Σιντόρης (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Φραγκούλης (Πρέβεζας / Λευκάδας), Κωνστάντιος (Εύβοιας)
4ος: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

Εργοτέλης - ΟΦΙ (Παγκρήτιο Στάδιο)
Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθήνας)
Βοηθοί: Αϊναλής (Μακεδονίας), Δίπλαρης (Καρδίτσας)
4ος: Κουκουράκης (Χανίων)

Αστέρας Βλαχιώτη - Ζάκυνθος (Δημ. Σπάρτης)
Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Πλακάς (Δυτ. Αττικής), Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)
4ος: Καλατζής (Θεσσαλίας)

Διαγόρας - Χανιά (Δημ. Ρόδου)
Διαιτητής: Λάμπρου (Εύβοιας)
Βοηθοί: Πριόνας (Εύβοιας), Δέτση (Δωδ/νήσου)
4ος: Δραγάτης (Αν. Αττικής)

Ρεπό: Επισκοπή

Last modified onΔευτέρα, 10 Ιανουάριος 2022 15:58

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.