Οι διαιτητές της 5ης αγωνιστικής
- Written by FL News
- Published in Θέματα
- 0 comments
Η ΚΕΔ έκανε γνωστούς τους ορισμούς για την 5η αγωνιστική της Super League 2.
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 27 Νοεμβρίου
Πανσερραϊκός - Απόλλων Λάρισας
Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)
Βοηθοί: Νταβέλας (Μακεδονίας) – Κουβαλάκης (Δράμας)
Τέταρτος: Πουλικίδης (Δράμας)
Κυριακή 28 Νοεμβρίου
Ηρακλής - ΑΕΛ
Διαιτητής: Γιουματζίδης (Πέλλας)
Βοηθοί: Κουφός – Φράγιος (Μακεδονίας)
Τέταρτος: Κακουλίδης (Θράκης)
Βέροια - Τρίκαλα
Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)
Βοηθοί: Χριστοδούλου (Ημαθίας) – Μαλανδρής (Χαλκιδικής)
Τέταρτος: Μέγας (Πιερίας)
Απόλλων Πόντου - ΠΑΟΚ Β’
Διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών)
Βοηθοί: Κουκούμης (Καβάλας) – Σάββας (Σερρών)
Τέταρτος: Βουρνέλης (Μακεδονίας)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Ολυμπιακός Βόλου
Διαιτητής: Φίτσας (Πρέβεζας/Λευκάδας)
Βοηθοί: Παπαφέστας – Μάνος (Λάρισας)
Τέταρτος: Λεωνίδας (Τρικάλων)
Πιερικός - Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Βοηθοί: Μπαλιάκας (Κοζάνης) – Κορωνάς (Πειραιά)
Τέταρτος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)
Ξάνθη - Αλμωπός Αριδαίας
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας) – Χατζηνάκος (Δράμας)
Τέταρτος: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)
Θεσπρωτός - Καβάλα
Διαιτητής: Τάσης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Λιόντος (Ηπείρου) – Κακαφώνης (Αχαΐας)
Τέταρτος: Μπούμπας (Ηπείρου)
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 27 Νοεμβρίου
Παναθηναϊκός Β' - Α.Ε. Καραϊσκάκης
Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Δελής (Βοιωτίας) – Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)
Τέταρτος: Ψυχούλας (Βοιωτίας)
Καλαμάτα - Εργοτέλης
Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)
Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας) – Φίλος (Βοιωτίας)
Τέταρτος: Ρηγόπουλος (Ηλείας)
Κυριακή 28 Νοεμβρίου
Ηρόδοτος - Καλλιθέα
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Νικολάου (Αθηνών) – Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)
Τέταρτος: Αλάμπεης (Αθηνών)
Λεβαδειακός - ΟΦ Ιεράπετρας
Διαιτητής: Βεργέτης Χρ. (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Διπλάρης (Καρδίτσας) – Βιντσετζάτος (Αν. Αττικής)
Τέταρτος: Πατεμτζής (Ηρακλείου)
Επισκοπή - Χανιά
Διαιτητής: Νταούλας (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Οικονόμου Κ. (Δυτ. Αττικής) – Γούρνιας (Αν. Αττικής)
Τέταρτος: Μπακογιάννης (Αθηνών)
Κηφισιά - Διαγόρας
Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)
Βοηθοί: Μαυραντωνάκης Α. (Ηρακλείου) – Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας)
Τέταρτη: Τσιοφλίκη (Λάρισας)
Ρόδος - Ζάκυνθος
Διαιτητής: Βλάχος (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Τοροσιάδης – Αϊναλής (Μακεδονίας)
Τέταρτος: Τσουκαλάς (Αθηνών)
ΑΕΚ Β’ - Αστέρας Βλαχιώτη
Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτωλοακαρνανίας)
Βοηθοί: Καλαμπόκης (Αιτωλοακαρνανίας) – Οικονόμου Σπ. (Αχαΐας)
Τέταρτος: Καλατζής (Θεσσαλίας)