Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 18 Απρίλιος 2021

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

Εκδηλώσεις

Χρόνος Συμβάν
90 5COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος του αγώνα. Στο 1-1 οι δύο ομάδες. Στα play off ο Εργοτέλης.
90 5ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Χρήστος Μπάτζιος
90 3Βγήκε Δημήτρης Ανάκογλου (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Θύμιος Αργυρόπουλος (MΕΣΟΣ)
90 3COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Αργυρόπουλος αντί του Ανάκογλου.
90 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ απ' τον Γιούση, στην εξωτερική πλευρά των διχτυών του Κατσιμήτρου.
89COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεων.
89COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μακρινό σουτ απ' τον Πέiο η μπάλα φεύγει ψηλά άουτ.
81Βγήκε Στέλιος Ποζατζίδης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Γιώργος Σερβιλάκης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
81COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Σερβιλάκης αντί του Ποζατζίδη και ο Κουατένγκ αντί του Μπουτσάκη.
81Βγήκε Γιάννης Μπουτσάκης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Τσαρλς Κουατένγκ (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
75COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Αραβίδης εκτέλεσε το πέναλτι, η μπάλα στο δεξί δοκάρι! Στην επαναφορά ο Γιούσης έκανε το σουτ, η μπάλα δίπλα από το αριστερό δοκάρι.
75ΔΟΚΑΡΙΧρήστος Αραβίδης
75ΧΑΜΕΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ Χρήστος Αραβίδης
74COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πέναλτι για την Παναχαϊκή. Ο Ποζατζίδης ανέτρεψε τον Γιούση.
69ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Νίκος Κουσκουνάς
68COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Γιούσης αντί του Μπάτροβιτς.
68COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Μπουρσέλης αντί του Κωστανάσιου.
68Βγήκε Θανάσης Κωστανάσιος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Αντώνης Μπουρσέλης (MΕΣΟΣ)
68Βγήκε Βέλικο Μπάτροβιτς (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Χρήστος Γιούσης (MΕΣΟΣ)
67Βγήκε Νίκος Μασούρας (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Μάουρο Τσερούτι (MΕΣΟΣ)
67COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Τσερούτι αντί του Μασούρα.
66COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Μανουσάκη έξω από την περιοχή, η μπάλα άουτ.
63COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Κόλα αντί του Κατσούρι.
63Βγήκε Ορέστης Κατσούρρι (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Έντισον Κόλα (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
61ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Θανάσης Κωστανάσιος
61ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Νίκος Μασούρας
51COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κεφαλιά του Αραβίδη, η μπάλα χτυπάει στο χέρι του Κατσούρι, δεν καταλογίστηκε πέναλτι.
47COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Μασούρας εκτέλεσε φάουλ από τα δεξιά, ο Κατσιμήτρος απομάκρυνε με γροθιές.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.
33COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πλασέ του Μασούρα έξω από την περιοχή με το αριστερό, αστόχησε.
31COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 1-1 για τον Εργοτέλη. Ο Κόνραντ με κεφαλιά από σέντρα του Κατσούρι από δεξιά έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα.
31ΓΚΟΛΤάιρον Κόνραντ
31ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΤάιρον Κόνραντ
28ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γιώργος Μουστακόπουλος
27COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τεράστια ευκαιρία για τον Εργοτέλη. Ο Κωστανάσιος από πολύ κοντά έβαλε με λανθασμένο τρόπο το πόδι, μετά από γύρισμα από αριστερά, και έστειλε τη μπάλα άουτ.
24COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαμαρτυρήθηκε για πέναλτι ο Μασούρας, για χέρι του Ποζατζίδη. Η μπάλα πράγματα χτύπησε στο χέρι του, αλλά δεν το είδαν οι διαιτητές.
16COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Γύρισμα του Πάνου, ο Μπάτζιος στην προσπάθειά του να διώξει έστειλε τη μπάλα στο ΔΟΚΑΡΙ και κόρνερ.
16COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τώρα επέστρεψε στο ματς ο Μαζουλουξής με δεμένο το κεφάλι.
14COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Μαζουλουξής εδώ και δύο λεπτά έχει περάσει εκτός αγώνα λόγω χτυπήματος στο κεφάλι. Του κάνουν ράμματα.
13ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Χρήστος Αραβίδης
13COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 1-0 για την Παναχαϊκή. Εκτέλεση κόρνερ του Μασούρα, Ο Αραβίδης μπήκε στην πορεία της μπάλας στο πρώτο δοκάρι και την έστειλε στα δίχτυα.
13ΓΚΟΛΧρήστος Αραβίδης
11COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μακρινή εκτέλεση φάουλ από τον Μπάτροβιτς, έπεσε και έδιωξε ο Κατσιμήτρος.
10ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Στέλιος Ποζατζίδης
05COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Επιθετικό φάουλ του Μανουσάκη στον Πατάπη.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το ματς.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Κοτσάνης (Δράμας) Βοηθοί: Χριστοδούλου (Ημαθίας), Δέλλιος (Πέλλας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ (Γιάννης Ταουσιάνης): Κατσιμήτρος, Μπάτζιος, Μαζουλουξής, Ποζατζίδης, Κατσούρρι, Πέιος, Τσέλιος, Μπουτσάκης, Μανουσάκης, Κόνραντ, Κωστανάσιος.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ (Χρήστος Καραπίτσος): Κολοβούρης, Πατάπης, Πάνος, Πλιάτσικας, Σταμοπουλος, Μουστακόπουλος, Ανάκογλου, Αραβίδης, Μπάτροβιτς, Κουσκουνάς, Μασούρας.