Αναφορά Αγώνα: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | Round 12 | FOOTBALL LEAGUE 2017-18

92ΓΚΟΛΟυσμάν Σουντουρά
92COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: 2-0: Σέντρα του Πλαβούκου στον Σουντούρα, ο τελευταίος τετ α τετ με τον Τόλιο με πλασέ έγραψε το 2-0.
91COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πλασέ του Τζέκου, άουτ η μπάλα.
90Βγήκε Γιάννης Σταματάκης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Αλέξανδρος Μασούρας (MΕΣΟΣ)
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΑ: Στη θέση του Σταματάκη, ο Μασούρας
82ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Μπραχίμα Κονέ
80COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ του Γκατσολάρι, έδιωξε σε κόρνερ ο Γκέκας.
74ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΔημοσθένης Τζέκος
74ΓΚΟΛΔημοσθένης Τζέκος
74COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: 1-0: Εκτέλεση φάουλ του Σταματάκη στον Μπιτέλη, εκείνος σέντραρε από τα δεξιά στον Τζέκο και ο τελευταίος με κεφαλιά άνοιξε το σκορ για την ομάδα του.
70COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δυνατό σουτ του Κονέ, μπλόκαρε ο Τόλιος.
70COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έχει εντείνει την πίεση η Αναγέννηση Καρδίτσας.
64COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα του Κωνσταντινόπουλου, ο Κονέ έπιασε την κεφαλιά, άουτ η μπάλα.
63COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Καρρίκι σέντραρε, ο Τζέκος έπιασε την καρφωτή κεφαλιά, όμως ο Τόλιος έδιωξε σε κόρνερ.
62ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Σπύρος Βλάχος
57COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΡΩΤΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: Στη θέση του Χαντζάρα, ο Κονέ.
57Βγήκε Δημοσθένης Χαντζάρας (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Μπραχίμα Κονέ (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
54COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ του Γκατσολάρι, άουτ η μπάλα.
53ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Δημήτρης Θεοδωράκης
49ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γιώργος Μπιτέλης
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη δευτέρου μέρους
45 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος ημιχρόνου
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ένα λεπτό των καθυστερήσεων
36COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ του Ζούρκου, άουτ η μπάλα.
32COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση κόρνερ του Σταματάκη, ο Τζέκος έπιασε την κεφαλιά, άουτ η μπάλα.
25COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δυνατό σουτ του Σταματάκη, άουτ η μπάλα.
22COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Καμία φάση μπροστά από τις εστίες των δύο ομάδων, εκτός της φάσης του 16'.
21ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Παναγιώτης Κωνσταντινόπουλος
20COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έχει ξεκίνησει να βρέχει στην Καρδίτσα.
16COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μακρινό σουτ του Σταματάκη, άουτ η μπάλα.
10COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Χωρίς κάτι ιδιαίτερο στο πρώτο 10άλεπτο του αγώνα.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη αναμέτρησης
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λίγο πριν την έναρξη του αγώνα κατέβηκε πανό μετά από παρέμβαση του παρατηρητή, που έγραφε: «Παράνομες οι εκδρομές, έγκλημα το καπνογόνο, γήπεδο όπως το θέλετε».
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Συννεφιασμένος ο καιρός στην Καρδίτσα.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ (Κώστας Νικολαΐδης): Τόλιος, Ανδρικόπουλος, Γιαζιτζόγλου, Βλάχος, Λιόλιος, Αντωνιάδης, Γκατσολάρι, Ζούρκος, Σοφιάνης, Παπαδόπουλος, Προσκυνητόπουλος.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (Γιώργος Βαζάκας): Γκέκας, Καρρίκι, Κωνσταντινόπουλος, Ρουσσάκης, Θεοδωράκης, Μπιτέλης, Σουντουρά, Σταματάκης, Τζέκος, Πλαβούκος, Χαντζάρας.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας) Βοηθοί: Παπαδημητρίου (Θεσσαλίας), Θανασιάς (Ηπείρου)