Αναφορά Αγώνα: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ | Round 18 | SUPER LEAGUE 2

Ημερομηνία Αγώνα: Παρασκευή, 21 Φεβρουάριος 2020
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

Εκδηλώσεις

Χρόνος Συμβάν
90' 3COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΑ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 3-2
90' 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για την Δόξα Δράμας με τον του Σαμπανίδη
90'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων
90 3ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΣαμπανίδης
90 3ΓΚΟΛΣαμπανίδης
85'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Εκτός ο Πολέτο και μέσα ο Νίκας
74'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τη Δόξα. Εκτός ο Παρασκευάς και μέσα ο Κόντος
72'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΡΙΤΟ ΓΚΟΛ για τον Λεβαδειακό, με σούτ του Μπαστιάνο έξω απο την μεγάλη περιοχή, 3-1 τοο σκόρ
71ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Μπαστιάνος
71ΓΚΟΛΜπαστιάνος
69'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον Λεβαδειακό, με σούτ του Πολέττο, 2-1 το σκόρ
69ΓΚΟΛΠολέτο
69ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Πολέτο
64'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για την Δόξα Δράμας, Χάμοντ αντί Αποστολίδη
63'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα στον Καραχάλιο
6'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για την Δόξα Δράμας, με κεφαλιά του Σαμπανίδη στα πρώτα μόλις λεπτά του αγώνα. 0-1 το σκόρ
06ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΣαμπανίδης
06ΓΚΟΛΣαμπανίδης
59'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κακή εκτέλεση φάουλ απο τον Κρητικό, ο οποίος γλιστράει και η μπάλα φεύγει άουτ
57'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα στον πάγκο του Λεβαδειακού για διαμαρτυρία
56'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Λεβαδειακό, Μάντζιος αντί Παντελιάδη
52'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα στον Ρόβα για φάουλ
50'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα στον Καψάλη
47'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό με τον Μπαστιάνο να πιάνει το σουτ μέσα από την περιοχή, την μπάλα να κοντράρει σε παίκτη της Δόξας και να φεύγει κόρνερ
46'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη δεύτερου ημιχρόνου
45'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου
45'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λήξη πρώτου ημιχρόνου, ισόπαλες οι δύο ομάδες. 1-1
36'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση κόρνερ απο τον Βήχο, με την μπάλα να καταλήγει εκτός
25'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα στον Μαρκοπουλίωτη, της Δόξας
22'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Η μπάλα βρίσκει στο χέρι του Καραχάλιου, αλλά ο διαιτητής έδειξε να συνεχιστεί το παιχνίδι
14'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ του Ιωαννίδη , ισοφαρίζει ο Λεβαδειακός, 1-1 το σκόρ
14ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Ιωαννίδης
14ΓΚΟΛΙωαννίδης
12'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ απο τον Λεβαδειακό, η μπάλα καταλήγει στα χέρια του Ηλιάδη
1'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη αγώνα
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Μέγας (Πιερίας) Βοηθοί: Στάικος (Λάρισας), Δεμερτζής (Πέλλας) 4ος: Μαυρίδης (Πέλλας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ: Ηλιάδης, Σιώπης, Παπαργυρίου, Μαρκοπουλιώτης, Καψάλης, Παρασκευάς, Πινδώνης, Αποστολίδης, Κρητικός, Ρόβας, Σαμπανίδης
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ: Μπάγιτς, Βήχος, Λιάγκας, Παντελιάδης, Χατζηλάμπρος, Καραχάλιος, Μεχία, Ιωαννίδης, Κονέ, Πολέτο, Μπαστιάνος