Αναφορά Αγώνα: ΧΑΝΙΑ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ | Round 11 | SUPER LEAGUE 2

Ημερομηνία Αγώνα: Δευτέρα, 06 Ιανουάριος 2020

Εκδηλώσεις

Χρόνος Συμβάν
90 5COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος του αγώνα.
90 4ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Κουσκουνάς
89COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεων.
87COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ του Παπαργυρίου, η μπάλα έφυγε άουτ.
82COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Η Δόξα πιέζει για την ισοφάριση.
80COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Πινδώνης στη θέση του Κόντου.
78COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τα Χανιά. Ο Δημητριάδης αντί του Τζιώρα.
76ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Χάμοντ
70COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...O Περέγιο αντί του τραυματία Οικονόμου.
69ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Μουμίν
68COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Κόντου έξω από την περιοχή με το αριστερό, μπλόκαρε ο Κουτζαβασίλης.
62ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Πάνος
62COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τα Χανιά. Λόγω τραυματισμού ο Πάνος περνάει εκτός, μέσα ο Αρναρέλλης.
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Κουκόλη, έδιωξε ο Κουτζαβασίλης.
57COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Κρητικού μέσα από την περιοχή, μπλόκαρε ο Κουτζαβασίλης.
54COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τα Χανιά. Ο Παναγιωτούδης αντί του Τριανταφυλλάκου.
48ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Πλέγας
48ΓΚΟΛΠλέγας
48COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΓΚΟΛ για τη Δόξα Δράμας, που μειώνει σε 2-1 με σουτ του Πλέγα.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τη Δόξα Δράμας. Ο Σαμπανίδης αντί του Αργυρόπουλου.
45 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λήξη του πρώτου ημιχρόνου.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Άστοχη κεφαλιά του Κουκόλη.
39COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Παίζει επιθετικά η ομάδα των Χανίων ακόμα και μετά τα γκολ που σημείωσε.
35ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΚουσκουνάς
35ΓΚΟΛΚουσκουνάς
35COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 2-0 για τα Χανιά. Μπαλιά του Βρεττού, κεφαλιά του Κουσκουνά, η μπάλα στη δεξιά γωνία.
33ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΑνδρέου
33COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 1-0 για τα Χανιά. Εκτέλεση κόρνερ, κεφαλιά του Ανδρέου, η μπάλα στα δίχτυα.
33ΓΚΟΛΑνδρέου
22COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κόρνερ του Κόντου, ο Ανδρέου δπροσπάθησε να διώξει με κεφαλιά, αλλά έστειλε τη μπάλα παράλληλα με την εστία και μετά από κόντρες ο ίδιος απομάκρυνε.
21COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Στην προσπάθειά του να διώξει ο Γρομητσάρης, βρήκε τη μπάλα με το αριστερό χέρι. Ο διαιτητής Ανδριανός έδειξε να συνεχιστεί το ματς.
18COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα σουτ του Βρεττού, η μπάλα χτύπησε στο αριστερό δοκάρι.
16COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τα Χανιά δεν έχουν καταφέρει να απειλήσουν τον Μένκα.
13COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Επικίνδυνη σέντρα του Παπαργυρίου από αριστερά, η μπάλα πέρασε από όλα τα σώματα.
08COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Χωρίς φάσεις το παιχνίδι μέχρι στιγμής.
03COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Το γήπεδο είναι σε εξαιρετική κατάσταση, αλλά έχει μπόλικο αέρα.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το παιχνίδι.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΧΑΝΙΑ (Αλέκος Βοσνιάδης): Κουτζαβασίλης, Πάνος, Ανδρέου, Γρομητσάρης, Σωτηράκος, Τριανταφυλλάκος, Μουμίν, Κάσσος, Βρεττός, Κουσκουνάς, Τζιώρας.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ (Κώστας Ανυφαντάκης): Μένκα, Παπαργυρίου, Αργυρόπουλος, Οικονόμου, Κρητικός, Πλέγας, Κουκόλης, Κόντος, Σιώπης, Καψάλης, Χάμοντ.