Αναφορά Αγώνα: ΛΑΜΙΑ - ATHENS KALLITHEA | Round 7 | STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE 2016-17

Χρόνος Συμβάν
95COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ, με τη Λαμία να επικρατεί 1-0 της Καλλιθέας
94COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Τσούκαλου, η μπάλα πέρασε άουτ
93COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Κρεββατά, η μπάλα πάνω από την εστία της Λαμίας
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων
89COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Λεβέντη, η μπάλα πέρασε πάνω από την εστία του Τσέναμο
87Βγήκε Κόστα Βιάνα Βάντερσον (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Μιχάλης Αυγενικού (MΕΣΟΣ)
87COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΙΑ: Αυγενικού στη θέση του Βάντερσον
83COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ωραία ενέργεια και σουτ του Βάντερσον, αλλά ο Σταυριανός ήταν στη σωστή θέση
81COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΙΑ: Μπουλούλης στη θέση του Βασιλόγιαννη, λόγω τραυματισμού
81Βγήκε Ανδρέας Βασιλόγιαννης  (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Κώστας Μπουλούλης (MΕΣΟΣ)
78Βγήκε Αλέξανδρος Σμυρλής (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Σάββας Ηλιάδης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
78ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Πέτρος Λεβέντης
78COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑ: Ηλιάδης στη θέση του Σμυρλή
69COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Σμυρλή, μπλόκαρε ο Τσέναμο
66Βγήκε Αλέξανδρος Καραγιάννης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Νίκος Τσούκαλος (MΕΣΟΣ)
66COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΙΑ: Τσούκαλος στη θέση του Καραγιάννη
66COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Με δέκα παίκτες και οι δύο ομάδες λόγω της αποβολής των Γκίνη και Ντουρμισάι με δεύτερη κάρτα μέσα σε λίγα λεπτά
65Βγήκε Νίκος Σταματάκος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Κώστας Κρεββατάς (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
65COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑ: Κρεββατάς στη θέση του Σταματάκου
64ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΙΤΡΙΝΗ Φιορίν Ντουρμισάι
63COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΟΚΑΡΙ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΙΑ, με το σουτ του Βάντερσον
63ΔΟΚΑΡΙΚόστα Βιάνα Βάντερσον
62ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΙΤΡΙΝΗ Νταμιάν Γκίνη
59COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Βάντερσον έκανε προσποίηση πριν εκτελέσει πέναλτι και ο διαιτητής έδωσε φάουλ υπέρ της Καλλιθέας, με τον Βραζιλιάνο να κλωτσά την ευκαιρία να πετύχει δεύτερο γκολ
59ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Κόστα Βιάνα Βάντερσον
59ΧΑΜΕΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ Κόστα Βιάνα Βάντερσον
58ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Νταμιάν Γκίνη
58COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΙΑ σε ανατροπή του Βάντερσον από τον Γκίνη
54Βγήκε Γκριγκόρ Τοπάλι (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Μπερνάντ Μάκο (MΕΣΟΣ)
54COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑ: Μάκο στη θέση του Τοπάλι, λόγω τραυματισμού
54COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μακρινό σουτ του Αναστασιάδη, η μπάλα πέρασε άουτ
50COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μακρινό σουτ του Βάντερσον, η μπάλα όμως πέρασε άουτ
49ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Φιορίν Ντουρμισάι
47COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ Η ΛΑΜΙΑ 1-0! Ο Όμο με κεφαλιά, μετά από εκτέλεση φάουλ του Βασιλόγιαννη, έστειλε την μπάλα στα δίχτυα
47ΓΚΟΛΣουλαϊμόν Όμο
47ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΣουλαϊμόν Όμο
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πριν την έναρξη του αγώνα δεν κρατήθηκε ενός λεπτού σιγή στη μνήμη του Μάκη Γερμανάκου, κάτι που έγινε πριν τη σέντρα του δευτέρου μέρους
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΟΣ ΠΡΩΤΟΥ ΜΕΡΟΥΣ, Λαμία και Καλλιθέα στο 0-0
37ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γιώργος Κατσικογιάννης
35COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ του Κατσικογιάννη, μπλόκαρε ο Τσέναμο
32COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...59%-41% η κατοχής της μπάλας υπέρ της Λαμίας
30COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ντουρμισάι, η μπάλα πέρασε δίπλα από το δεξί δοκάρι της Καλλιθέας
26ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γκριγκόρ Τοπάλι
24COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Τσίπρα, απέκρουσε σε κόρνερ ο Τσενάμο
23COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΚΥΡΩΘΕΝ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΙΑ. Ο Όμο σκόραρε, μετά από ασθενή απόκρουση του Σταυριανού σε κεφαλιά του Ντουρμισάι, αλλά βοηθός υπέδειξε, λανθασμένα, τον σκόρερ σε θέση οφσάιντ
18ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Παναγιώτης Σπυρόπουλος
11COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Βάντερσον από πλάγια θέση, μπλόκαρε ο Σταυριανός
08COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Καλός ρυθμός, αλλά χωρίς φάσεις στα πρώτα λεπτά του ματς στο ΔΑΚ Λαμίας
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΕΝΑΡΞΗ ΤΗς ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΣ
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Τσιάκος (Θεσπρωτίας) Βοηθοί: Λ. Τίκας (Θεσπρωτίας), Χ. Τίκας (Καρδίτσας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΚΑΛΛΙΘΕΑ (Τάκης Παντέλης): Σταυριανός, Λεβέντης, Σταμόπουλος, Πάτας, Συριόπουλος, Γκίνη, Σταματάκος, Κατσικογιάννης, Τσίπρας, Τοπάλι, Σμυρλής.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΛΑΜΙΑ (Μπάμπης Τεννές): Tσέναμο, Σπυρόπουλος, Πεταυράκης, Αναστασιάδης, Κοτσώνης, Όμο, Μπλάζιτς, Καραγιάννης, Βασιλόγιαννης, Βάντερσον, Ντουρμισάι.