Αναφορά Αγώνα: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ATHENS KALLITHEA | Round 28 | STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE 2016-17

Χρόνος Συμβάν
95COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος του αγώνα, Αναγέννηση Καρδίτσας-Καλλιθέα 1-0.
92ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γιώργος Σμίλτος
90Βγήκε Δημοσθένης Τζέκος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Σεκούμπα Ντιατά (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Βγήκε ο Τζέκος και μπήκε ο Ντιατά.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.
87ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Θανάσης Μιχελής
86ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γιάννης Τσόπελας
85ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Νταμιάν Γκίνη
84COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Γουόρντεν, άουτ η μπάλα.
80Βγήκε Πέτρος Λεβέντης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Μιχάλης Κουιρουκίδης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
80COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για την Καλλιθέα. Στη θέση του Λεβέντη μπήκε ο Κουρουκίδης.
76Βγήκε Αλεχάντρε 'Ταλέντο' Μασέδο Ζούνιορ (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Έρικ Γουόρντεν (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
76COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για την Καλλιθέα. Βγήκε ο Μασέδο και μπήκε ο Γουόρντεν.
76ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Ανδρέας Τσίπρας
61COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Τζέκου, μπλόκαρε ο Σταυριανός.
59Βγήκε Μπασιρού Ντεμπελέ (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Χαμιντού Μάιγκα (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
59COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Στη θέση του Ντεμπελέ μπήκε ο Μάιγκα.
56ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑΦώτης Κισκαμπάνης
56COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Απευθείας κόκκινη κάρτα στον Κισκαμπάνη για αγκαωνιά στον Κρεββατά.
51COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Σταματάκου, μπλόκαρε δύσκολα ο Πρίφτης.
46Βγήκε Μπερνάντ Μάκο (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Νίκος Σταματάκος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο στην Καρδίτσα.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για την Καλλιθέα. Στη θέση του Μάκο μπήκε ο Σταματάκος.
45 01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος του πρώτου ημιχρόνου.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ένα λεπτό ο επιπλέον χρόνος.
40COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Μπλέντι, η μπάλα πέρασε δίπλα από το δεξί δοκάρι του Σταυριανού.
37COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εντυπωσιακή απόκρουση του Σταυριανού σε σουτ του Καραγιάννη
32COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αδύναμο πλασέ του Τσιλούλη, έδιωξαν οι αμυντικοί πάνω στη γραμμή.
30COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πιέζουν οι γηπεδούχοι για ένα δεύτερο γκολ.
21ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Σωτήρης Τσιλούλης
21COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για την ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ. Ο Τσιλούλης μόλις ένα λεπτό μετά την είσοδό του στέλνει την μπάλα στα δίχτυα έπειτα από ωραία προσωπική ενέργεια και σουτ.
21ΓΚΟΛΣωτήρης Τσιλούλης
20Βγήκε Τάσος Κρητικός (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Σωτήρης Τσιλούλης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
20COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αναγκαστική αλλαγή για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Στη θέση του Κρητικού μπήκε ο Τσιλούλης.
17COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ από τον Μπλέντι, ο Τζέκος πήρε την κεφαλιά, αλλά ο Σταυριανός μάζεψε.
15COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ από τον Σταμόπουλο, η μπάλα πέρασε αρκετά μέτρα άουτ.
10COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δεν έχει σημειωθεί κάποια αξιόλογη φάση μπροστά από τις δύο εστίες. Περίπου 800 φίλοι βρίσκονται στο γήπεδο.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το παιχνίδι στην Καρδίτσα.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΚΑΛΛΙΘΕΑ (Στάθης Σταθόπουλος): Σταυριανός, Λεβέντης, Σταμόπουλος, Συριόπουλος, Τσώνης, Ντιακιτέ, Γκίνη, Μάκο, Μασέδο, Τσίπρας, Κρεββατάς.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Κουτσιαύτης (Άρτας) Βοηθοί: Δουδούμης (Φθιώτιδας), Χαρίσης (Γρεβενών)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (Γιάννης Μάγγος): Πρίφτης, Τσόπελας, Δημόπουλος, Σμίλτος, Κισκαμπάνης, Ντεμπελέ, Μπλέντι, Καραγιάννης, Τζέκος, Μπιτέλης, Κρητικός.