Αναφορά Αγώνα: ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΑΡΤΗ | Round 21 | STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE 2016-17

94COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος αγώνα
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.
83AYTOΓΚΟΛΜιχάλης Γιαννίτσης
83COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟ: 1-0: Με αυτογκόλ του Γιαννίτση. Σέντρα από δεξιά του Ζούρκου, στην πορεία της μπάλας οι Μήλιος και Γιαννίτσης και στη διεκδίκηση ο τελευταίος στην προσπάθειά του να διώξει έκανε το 1-0.
76Βγήκε Λουτσιάν Μπουρντουζάν (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Νίκος Μήλιος (MΕΣΟΣ)
76COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟ: Ο Μπουρντουζάν αντικαταστάθηκε λόγω τραυματισμού στο κεφάλι (από χτύπημα του Κοτσαρίδη). Στη θέση του μπήκε ο Μήλιος.
75Βγήκε Παναγιώτης Κατσίκης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Βαγγέλης Αναστασόπουλος (MΕΣΟΣ)
75COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗ ΣΠΑΡΤΗ: Ο Αναστασόπουλος αντί του Κατσίκη.
72Βγήκε Κώστας Κοτσαρίδης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Τάσος Παπαχρήστος (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
72COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗ ΣΠΑΡΤΗ: Παπαχρήστος στη θέση του Κοτσαρίδη.
68ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γιάννης Τσολακίδης
66Βγήκε Βασίλης Φασίδης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Βαγγέλης Σκραπάρας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
66COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟ: Αντί του Φασίδη, ο Σκραπάρας.
63Βγήκε Αριστείδης Λώττας (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Κώστας Ηλιόπουλος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΡΩΤΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗ ΣΠΑΡΤΗ: Λώττας έξω, Ηλιόπουλος μέσα.
60Βγήκε Ενέα Γκατσολάρι (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Εφρέμ Γιοσανγκίμ (MΕΣΟΣ)
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟ: Εκτός ο Γκατσολάρι, εντός ο Γιοσανγκίμ.
59COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δυνατό σουτ του Λιόλιου, μπλόκαρε ο Μελίσσας.
55COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έχει πέσει ο ρυθμός του παιχνιδιού.
50COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Παιχνίδι κέντρου, χωρίς καμία φάση μέχρι στιγμής στο δεύτερο ημίχρονο.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη δευτέρου μέρους
45 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος ημιχρόνου.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις.
44ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Αριστείδης Λώττας
35COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Η Σπάρτη προσπαθεί να απειλήσει με οργανωμένες επιθέσεις, αλλά δεν έχει κάνει την κλασική ευκαιρία.
32ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Αλέξανδρος Γκαλίτσιος
27COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση κόρνερ του Ζούρκου, ο Πασαλίδης έπιασε την κεφαλιά, λίγο άουτ.
17COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Φασίδης έβγαλε τη σέντρα, ο Γκατσολάρι σούταρε στην κίνηση, η μπάλα κατέληξε στα σώματα αμυντικών.
15ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Κώστας Κοτσαρίδης
09COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση κόρνερ του Γκατσολάρι, κεφαλιά του Λιόλιου, μπλόκαρε ο τερματοφύλακας της Σπάρτης.
08COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Ζγκούρη βγήκε μόνος του από τα αριστερά απέναντι από τον τερματοφύλακα τον Μελισσά, έσπασε την μπάλα, αλλά δεν ακολούθησε κάποιος.
07COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ισορροπημένο το ματς σε αυτά τα πρώτα λεπτά του αγώνα.
05COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Λιόλιου, άουτ η μπάλα.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη αγώνα
ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Νίκος Μήλιος
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Λυμπούδης (Μακεδονίας) Βοηθοί: Η. Παπαδόπουλος, Αϊναλής (Μακεδονίας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΣΠΑΡΤΗ (Σωτήρης Αντωνίου): Μελίσσας, Κοτσαρίδης, Γκαλίτσιος, Γιαννίτσης, Καρτσαμπάς, Σιώπης, Οικονομόπουλος, Λώττας, Αναστασάκος, Ροβίθης, Κατσίκης.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ (Γιάννης Βλάχος): Τόλιος, Τσολακίδης, Γιαζιτζόγλου, Πασαλίδης, Λιόλιος, Πατράλης, Ζούρκος, Γκατσολάρι, Φασίδης, Ζγκούρη, Μπουρντουζάν.