Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 24 Μάιος 2015

Εκδηλώσεις

Χρόνος Συμβάν
98COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος της συνάντησης.
97COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κεφαλιά Στεφανίδη διώχνουν στη γραμμή οι αμυντικοί.
97COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πλασέ του Καρακατσάνη, ο Πολίτης κρατάει το 0-0.
96COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πιέζει ο Αγροτικός Αστέρας, έχουν οπισθοχωρήσει οι φιλοξενούμενοι.
91Βγήκε Νικόλας Λέκκας (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Νίκος Πέττας (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Οκτώ λεπτά οι καθυστερήσεις.
88COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αποβολή Τσόπελα με δεύτερη κίτρινη καθώς προσπάθησε να κάνει καθυστερήσεις. Με δέκα η Ζακυνθος στα τελευταία λεπτά.
88ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΙΤΡΙΝΗ Γιάννης Τσόπελας
84COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Προσπαθεί να μεταφέρει το παιχνίδι στην περιοχή της Ζακύνθου, ο Αγροτικός Αστέρας.
82Βγήκε Κώστας Κυριακίδης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Γιάννης Βυθούλκας  (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
81Βγήκε Κώστας Γεωργιάδης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Αλεξάνταρ Μίλιτς (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
80COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τελευταίο δεκάλεπτο στον Εύοσμο με το ματς στην κόψη του ξυραφιού.
69COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Αγροτικός Αστέρας προσπαθεί να βρει διαδρόμους προς την εστία της Ζακύνθου αλλά δίχως ιδιαίτερη επιτυχία.
62ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Νικόλας Λέκκας
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δεν υπάρχουν ενδιαφέρουσες φάσεις στα πρώτα δεκαπέντε λεπτά της επανάληψης.
55Βγήκε Παναγιώτης Πλαβούκος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Νικόλας Λέκκας (MΕΣΟΣ)
55Βγήκε Παύλος Καθάριος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Περικλής Βελλίνης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
50COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κεφαλιά Στεφανίδη μετρά από κόρνερ του Καρακατσάνη, σε ετοιμότητα ο Πολίτης πέφτει απομακρύνει σε νέο κόρνερ.
49COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Μπλέτσας επιχειρεί σουτ, η μπάλα φεύγει εκτός εστίας.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη του δεύτερου μέρους.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λήξη του πρώτου ημιχρόνου.
44COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Μπλέτσα, άουτ η μπάλα.
43ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Παναγιώτης Πλαβούκος
42COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Μπλέτσα, ο Ταταρίδης αποκρούει.
38COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Προβολή από τον Κρολ έπειτα από σέντρα του Κυριακίδη, η μπάλα φεύγει άουτ.
33COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έχει πέσει ο ρυθμός του αγώνα.
28COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έχει ανέβει κάπως η Ζάκυνθος, προσπαθεί να ισορροπήσει το ματς.
22COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Χιντζίδης επιχειρεί σέντρα με στόχο τον Καθάριο που βρίσκεται σε πλεονεκτική θέση αλλά ο Στασινόπουλος προλαβαίνει και διώχνει την μπάλα.
17COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Πάτο από καλή θέση, δεν βρίσκει, όμως, στόχο.
10COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Περίπου 200 φίλαθλοι βρίσκονται στον Εύοσμο.
08COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δυνατά έχει μπει ο Αγροτικός Αστέρας, έχει ήδη κερδίσει τέσσερα κόρνερ.
05COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Μπλέτσας επιχειρεί κεφαλιά από τη μικρή περιοχή αλλά η μπάλα φεύγει άουτ.
02COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Καθάριος επιχειρεί σουτ, μπλοκάρει ο Πολίτης.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη της αναμέτρησης.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (Παναγιώτης Διλμπέρης): Ταταρίδης, Χιντζίδης, Ντόικιτς, Σκλιοπίδης, Τσεμπερίδης, Γεωργιάδης (81' Μίλιτς), Καπίας, Στεφανίδης, Καρακατσάνης, Πάτο, Καθάριος (55' Βελλίνης).
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΖΑΚΥΝΘΟΣ (Ντάνι Ακίνο): Πολίτης, Τσόπελας, Νόνης, Στασινόπουλος, Κυριακίδης (82' Βυθούλκας), Καμπούρης, Οικονόμου, Μπλέτσας, Πλαβούκος (55' Λέκκας, 91' Πέττας), Ουνγιαλίδης, Κρολ.
ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Ουσμάν Μπάρι Πάτο
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Βοηθοί: Κελάζογλου (Χαλκιδικής), Παρασίου (Ημαθίας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας)