89COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Ζιούλης αντί του Βασιλόγιαννη και ο Μπραμπίγια αντί του Σουντουρά.
83ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γιώργος Σμίλτος
78COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Αρσενίδης αντί του Φουάση.
78Βγήκε Αντώνης Φουάσης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Δημήτρης Αρσενίδης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
70COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Σουντουρά ζήτησε πέναλτι, ο διαιτητής έδειξε να συνεχιστεί το ματς.
67COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Αρναούτογλου στη θέση του Ντούνη.
67Βγήκε Μάρκος Ντούνης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Παναγιώτης Αρναούτογλου (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
59Βγήκε Βασίλης Τριανταφυλλάκος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Τάσος Δημητριάδης (MΕΣΟΣ)
59Βγήκε Δημήτρης Διαμαντόπουλος  (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Πασχάλης Κάσσος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
59COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Κάσσος αντί του Διαμαντόπουλου και ο Δημητριάδης αντί του Τριανταφυλλάκου.
56COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Πριόνας αντί του Ντάλα Κόστα.
56Βγήκε Μάουρο Ντάλα Κόστα (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Γιάννης Πριόνας (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
52COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Ανδρέου, η μπάλα άουτ.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...O Αποστολίδης αντί του Μασουέρο.
46Βγήκε Αμπέλ Μασουέρο (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Γιώργος Αποστολίδης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.
39COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Ντάλα Κόστα μπήκε στην περιοχή, αλλά πριν εκτελέσει, ο Σωτηράκος απομάκρυνε.
35COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα του Βασιλόγιαννη, κεφαλιά του Διαμαντόπουλου άουτ η μπάλα.
32Βγήκε Φοντέ Καμαρά (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Χρήστος Γρομητσάρης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
32COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Γρομητσάρης στη θέση του Καμαρά.
31COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Φοντέ Καμαρά έχει ενοχλήσεις και θα γίνει αλλαγή.
30COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Στο 52% η κατοχή μπάλας υπέρ των Χανίων.
19COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ από τον Τριανταφυλλάκο, η μπάλα κόντραρε και κατέληξε κόρνερ.
16ΓΚΟΛΝεμάνια Νίκολιτς
16COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 0-1 για τα Χανιά. Ο Νίκολιτς έφυγε πίσω από τη σέντρα στην αντεπίθεση για τους φιλοξενούμενους από πάσα του Βασιλόγιαννη, έκανε το πλασέ μέσα από την περιοχή και σκόραρε.
16ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Νεμάνια Νίκολιτς
15COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Συμπληρώθηκαν τα πρώτα 15 λεπτά και δεν έχει γίνει καμία ευκαιρία.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το παιχνίδι.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΧΑΝΙΑ (Νίκος Παπαδόπουλος): Κουτζαβασίλης, Νίκολιτς, Καμαρά, Ανδρέου, Σωτηράκος, Κάρλος, Παναγιωτούδης, Τριανταφυλλάκος, Σουντουρά, Βασιλόγιαννης, Διαμαντόπουλος.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά) Βοηθοί: Βρούζος (Πιερίας), Δέτση (Αθήνας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ (Τίμος Καβακάς): Αθανασόπουλος, Βογιατζής, Μασουέρο, Ζήσης, Σμίλτος, Λεμονής, Ντούνης, Φουάσης, Γκίνη, Κούστα, Ντάλα Κόστα.