Αναφορά Αγώνα: ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | Round 8 | Play out 2014-15 ΒΟΡΡΑΣ

Χρόνος Συμβάν
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λήξη του αγώνα.
82COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Βελλίνης ξεπερνάει τον Κουτσόπουλο και πλασάρει αλλά ο Ντόικιτς σώζει πάνω στη γραμμή.
76COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Βουτσιά από καλή θέση, η μπάλα περνά άουτ.
75Βγήκε Ουσμάν Μπάρι Πάτο (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Θανάσης Αθανασιάδης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
71Βγήκε Λάζαρος Φωτιάς (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Κώστας Κουλίδης (MΕΣΟΣ)
66ΓΚΟΛΠερικλής Βελλίνης
66ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Περικλής Βελλίνης
66COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 5-0 Ο Βελλίνης ξεπερνά τον Φωτιά, μπαίνει στην περιοχή και με σουτ νικάει τον Κουτσόπουλο.
63Βγήκε Πλάτων Καρακατσάνης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Κώστας Θεοδωρίδης (MΕΣΟΣ)
61COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Κουτσόπουλος μπλοκάει το σουτ του Καρακατσάνη.
57Βγήκε Παύλος Καθάριος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Περικλής Βελλίνης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
56Βγήκε Δημήτρης Μαυριάς (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Μαμούτ Σαΐν (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
54COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Απογοητευμένοι οι φίλοι της Αναγέννησης Καρδίτσας, οι οποίοι ακολούθησαν την ομάδα τους στον Εύοσμο. Μάλιστα, ορισμένοι εξ αυτών αποχωρούν από το γήπεδο...
51ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΑλεξάνταρ Μίλιτς
51ΓΚΟΛΑλεξάνταρ Μίλιτς
51COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 4-0 Ο Χιντζίδης επιχειρεί σέντρα από αριστερά, ανενόχλητος ο Μίλιτς σκοράρει με κεφαλιά από κοντά.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λήξη του πρώτου ημιχρόνου.
44ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Ουσμάν Μπάρι Πάτο
41COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Πάτο από πλεονεκτική θέση, δεν βρίσκει στόχο.
36COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μακρινό σουτ του Χιντζίδη, άουτ η μπάλα.
33ΓΚΟΛΣτράτος Χιντζίδης
33ΓΚΟΛ ΦΑΟΥΛ Στράτος Χιντζίδης
33COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 3-0 Ο Χιντζίδης εκτελεί φάουλ, η μπάλα χτυπά στο τείχος, αλλάζει πορεία και καταλήγει στα δίχτυα της Αναγέννησης.
26COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Αγροτικός Αστέρας έχει φέρει το ματς στα μέτρα του καθώς προηγείται με διαφορά δύο τερμάτων, ενώ έχει και αριθμητικό πλεονέκτημα...
22ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Δημήτρης Σκλιοπίδης
18ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΙΤΡΙΝΗ Θανάσης Σάββας
18COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Ο Σάββας αντικρίζει σε δύο λεπτά ισάριθμες κίτρινες κάρτες για φάουλ και διαμαρτυρία αντίστοιχα και αφήνει την ομάδα του με παίκτη λιγότερο.
08COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 2-0 Ο Πάτο εκτελεί εύστοχα το πέναλτι.
08ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙΟυσμάν Μπάρι Πάτο
07COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Αγροτικό Αστέρα σε χέρι του Φωτιά στην περιοχή.
03ΓΚΟΛΠλάτων Καρακατσάνης
03COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 1-0 Ατομική προσπάθεια και σουτ του Καρακατσάνη, λάθος αντίδραση του Κουτσόπουλου και η μπάλα καταλήγει στα δίχτυα.
03ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Πλάτων Καρακατσάνης
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη του παιχνιδιού.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Βοηθοί: Ευθυμιάδης (Πιερίας), Ακρίβος (Αθηνών)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Δωδ/νήσου)