Αναφορά Αγώνα: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | Round 12 | SUPER LEAGUE 2

Ημερομηνία Αγώνα: Δευτέρα, 13 Ιανουάριος 2020
Ώρα Αγώνα: 16:00 h

Εκδηλώσεις

Χρόνος Συμβάν
90' 3COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος αγώνα. Νικητής ο Λεβαδειακός .
90'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Λεβαδειακό, Παντελιάδης στην θέση Συμελίδη
90'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μπήκαμε στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων
88'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κόρνερ για την ομάδα του Λεβαδειακού
85'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Πλατανιά, Παπαδόπουλος στην θέση του Ρουσσάκη
79'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...'Εχει πέσει ο ρυθμός του αγώνα το τελευταίο δεκάλεπτο
69΄'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγη για τον Λεβαδειακό, Kone στην θέση Nnomo
63'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Φάουλ υπέρ του Πλατανιά
60'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα στο Ποζατζίδη του Πλατανιά
59'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Λεβαδειακό, Poletto στην θέση Μάντζιου
57'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κόρνερ για τους γηπεδούχους
51'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Φάουλ για τον Angoua,του Λεβαδειακού
45'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...'Εναρξη δεύτερου ημιχρόνου
45'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Το γκόλ του Ιωαννίδη ακυρώθηκε στις καθυστερήσεις
45'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λήξη πρώτου ημιχρόνου
44'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα για τον Παπουτσογιαννόπουλο
31'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα για τον Nnomo
21'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κόρνερ για τον Τσαμούρη, του Πλατανιά
14'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον Λεβαδειακό, απο τον Nnomo
14ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Ενομό
14ΓΚΟΛΕνομό
13'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πρώτο κόρνερ για τον Πλατανιά
12'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Φάουλ για τον Ρεβυθόπουλο του Πλατανία
11'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά της αναμέτρησης
1'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...'Εναρξη αγώνα
1'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σύνθεση Λεβαδειακού: Bajic, Vujovic, Angoua, Αργυρόπουλο, Βήχο, Λιάγκα, Παντελιάδη, Τσάπρα, Χατζηλάμπρο, Kone, Καραχάλιο, Νίκα, Κοζορώνη, Ιωαννίδη, Μάντζιο, Nnomo, Συμελίδη και Poletto. Σύνθεση Πλατανιά:Μάντζαρης, Ρεβυθόπουλος, Τσαμούρης,Λεϊρα,Ουες, Ρουσσάκης, Κωστίκος, Λούκινας, Ποζατζίδης, Παπουτσογιαννόπουλος,Σμύρλακας Διαιτητές αγώνα: Δραγάτης (Ανατολικής Αττικής), βοηθοί θα είναι οι Καλλής (Ανατολικής Αττικής) και Κοττορός (Δωδεκανήσου) και 4ος ο Αντωνίου (Ανατολικής Αττικής).